wolfy napisał(a):

Ostatnio coraz częściej się zgadzamy.
Trzeba być żałośnie małym, zakompleksionym i głupim człowieczkiem żeby nie umieć docenić tego co zrobił Stolarczyk, w jakich warunkach musiał pracować. Mamy na forum takich czterech, może pięciu, niestety są bardzo aktywni i po prostu wstyd mi za nich.
|
Wstydź to sie lepiej za siebie i za swoje zachowanie. Wystarczy że każdy sie bedzie wstydził za swoje zachowanie z tobą na czele.