Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.12.2019, 13:43
To, co się tutaj odstawia w kontekście Stolarczyka wymaga jakiegoś komentarza - i chyba interwencji moderatora.

Stolarczyk w ostatnim czasie nie podołał, musiał odejść - wydaje mi się, że zwolnienie go to był dobry ruch.

Jednak takie wyrażenia jak "07", nazywanie go człowiekiem bez honoru jest po prostu nie na miejscu. Przypominam Wam, że ten człowiek jako piłkarz i jako trener zostawił serce na boisku i zasługuje na szacunek. Być może popełnił błąd wierząc, że uda mu się przełamać tą serię porażek - ale to nie uzasadnia lżenia go. Pójdźcie po rozum do głowy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.