Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
Od: 08.2018
Offline
#
14348
28.12.2019, 12:04
Niejaki Carlitos rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Al-Wahda. Może zatęsknił za Białą Gwiazdą?
BTW. Ciekawe czy wpłynęły wszystkie pieniądze z jego transferu od Legii.
lucker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucker
Znajdź inne posty napisane przez lucker