|
Panowie, większość z Was schodzi w tej dyskusji poniżej poziomu jaki przystoi kibicom Wisły. Takie prostackie obrażanie się ...
Stolarczykowi należy się szacunek za lata gry u nas oraz za to co potrafił zrobić z drużyną rok temu. Wtedy pokazał że jest Wiślakiem i ostatnie niepowodzenia tego nie wymażą.
Inna sprawa, że może być poddawany MERYTORYCZNEJ ocenie jak każdy trener. A że merytorycznie można mu wiele błędów wytknąć to bolesny fakt.
|