Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 27.12.2019, 22:20
No cóż, lepiej być specem obrażającym i ubliżającym facetowi, który z Wisłą ugrał 3 mistrzostwa na boisku i rzeźbił w gównie przez 1,5 roku z różnym skutkiem. Praca za darmo, trzymanie szatni w ryzach i nie wysypanie się w piz... na wielu, wielu możliwych zakrętach, to tam kij. Grunt to wysoka porażka z Legią. Współczuję kompleksów i mentalności z drugiej, gorszej strony. A Ty Ogryzek jak coś komuś zarzucasz to racz to robić zgodnie z przywoływaną przez Ciebie argumentacją. Chyba, że Ci jej brak, lub brak Ci czegoś innego.