|
Ktoś, kto pisze 07, niezależne od tego czy Stolarczyk jest wuefistą czy nie, powinien za to zażyć nie tyle melissę, co przeprowadzić się na Kałuży.
I nie: nikt nie płacze dlatego, że Stolarczyka zwolniono.
Płaczemy raczej nad nowoczesnymi kibicami, którzy mają ubaw z wyśmiewania się z kogoś, kto oddał Wiśle swoje serce.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|