Temat
:
[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
160
27.12.2019, 19:17
Mar85;1548575)
napisał(a):
spróbuj jeszcze raz nazwać mnie pajacem to zobaczysz co się stanie
Mar85 ty pajacu
Mar85;1548575)
napisał(a):
Pokazałeś ile jesteś wart. Jak to się pisze król w necie, ...... w świecie.
osmieszony po raz enty
Gunner1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gunner1906
Znajdź inne posty napisane przez Gunner1906