Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 27.12.2019, 18:09
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Przecież ty pajacu wrzuciłes link z drugiego meczu po porażce z Leicester, a nie z pierwszego. Więc tak po raz 3 się osmieszyles w tym samym temacie.

Wszystko trzeba Ci podawać ma tacy? Nie potrafisz sprawdzić podstawowych informacji? Soto po porażce z Leicester 29.10 zagrało z city w Pucharze anglii gdzie przegrało 1:3. Dopiero potem miał miejsce wspomniany przez ciebie mecz (2.11)

Uwaga uwaga teraz napiszesz że puchar to nie liga. Więc od razu Cie wyprostuje. W Anglii drużyny do pucharu podchodzą poważnie i Soto wystawił na ten mecz podstawowy skład. Różnił się tylko dwoma zawodnikami którzy wybiegli na następne spotkanie ligowe.

Co z tymi kontuzjami? Dalej twierdzisz że Kuba w dortmundzie miał tylko uraz więzadeł w kolanie i zadnych mięśniowych nie miał a te spotkały go tylko za kadencji Stolarczyka?
Widać że w próbie zmieszania z błotem naszego trenera już nie tylko pojawiają się zaklinania rzeczywistości braków kadrowych, lecz podawane są tu kłamliwe informacje.

Ostatni raz już odpisuje w tym temacie. Oby tylko Kuba się nie zaczał mylić w karnych a Brozio nie zaczął seryjnie marnować setek bo jeśli nie rozwiążą przez to od razu kontraktu z klubem to stracą bezpowrotnie szacunek wiernych kibiców typu Mar85, Forfun, raindog, ogryzek..
Napisz do mnie jeszcze raz pajacu to zobaczysz. Pajacem to jesteś Ty bo nie umiesz obiektywnie dyskutować tylko mienisz się wielkiego znawce a nawet pucharów nie odróżniasz. I tak właśnie traktujesz braci z Reymonta co mają inne zdanie?
Se tak tłumacz że podchodzą poważnie, zwłaszcza ostatnio Liverpool w pucharze ligi. A nie bo to puchar Anglii?. A nie to jednak był puchar Ligi! O no co Ty? To był Puchar Ligi!. Widziałeś składy w jakim grali to tzw. poważnie? A u nas jak podchodzą do pucharu? Pół poważnie? Patrząc na nasz skład? To jak można porównać naszą ligę do Angielskiej? No tak bo w sumie my zagraliśmy koncert z Rakowem, a Hampton dostał bęcki od amatorów.
I przestań pisać o kontuzjach mięśniowych u Kuby, Zawsze je miał. Tu chodzi o resztę zawodników, co chwile się odnawiały, albo pojawiały nowe.
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 27.12.2019 o godz. 18:21.