Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 27.12.2019, 17:58
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Aha ja się ośmieszam
https://www.livescore.com/soccer/eng...on/6-18427736/

Zmień lekarza albo przestań pisać durnoty!



Czy tu już nic złego nie można pisać o Stolarze? Nikt nie neguje tego co zrobił ale w momencie kryzysu sobie nie poradził. Nie szukał żadnych zmian, uparcie cały czas to samo.
Kolega wyżej napisał całość idealnie podsumowując.
Przecież ty pajacu wrzuciłes link z drugiego meczu po porażce z Leicester, a nie z pierwszego. Więc tak po raz 3 się osmieszyles w tym samym temacie.

Wszystko trzeba Ci podawać ma tacy? Nie potrafisz sprawdzić podstawowych informacji? Soto po porażce z Leicester 29.10 zagrało z city w Pucharze anglii gdzie przegrało 1:3. Dopiero potem miał miejsce wspomniany przez ciebie mecz (2.11)

Uwaga uwaga teraz napiszesz że puchar to nie liga. Więc od razu Cie wyprostuje. W Anglii drużyny do pucharu podchodzą poważnie i Soto wystawił na ten mecz podstawowy skład. Różnił się tylko dwoma zawodnikami którzy wybiegli na następne spotkanie ligowe.

Co z tymi kontuzjami? Dalej twierdzisz że Kuba w dortmundzie miał tylko uraz więzadeł w kolanie i zadnych mięśniowych nie miał a te spotkały go tylko za kadencji Stolarczyka?
Widać że w próbie zmieszania z błotem naszego trenera już nie tylko pojawiają się zaklinania rzeczywistości braków kadrowych, lecz podawane są tu kłamliwe informacje.

Ostatni raz już odpisuje w tym temacie. Oby tylko Kuba się nie zaczał mylić w karnych a Brozio nie zaczął seryjnie marnować setek bo jeśli nie rozwiążą przez to od razu kontraktu z klubem to stracą bezpowrotnie szacunek wiernych kibiców typu Mar85, Forfun, raindog, ogryzek..