mr_kwolf napisał(a):

Fakty są takie, że z tej wyśmiewanej przez Ciebie 1 ligi przyszedł tutaj Skowronek. Ponadto jeżeli nie rozumiesz słowa pisanego i insynuujesz mi "pisanie petycji w obronie Stolarczyka" mimo, że wyraźnie napisałem, że "Tak jak zgadzam się z opinią że musieliśmy zmienić trenera".
Jedynie co potrafisz to słabo sobie śmieszkować, a jak przyszło co do czego to jakoś sam nie wierzysz, że liga zweryfikuje Stolarczyka i już nigdzie nie znajdzie pracy.
Wielu trenerów późno rozpoczynało swoje kariery i zostawało świetnymi trenerami, stąd argument, że w wieku 45 lat ma niewielkie doświadczenie jest po prostu argumentem nietrafionym.
Tak gwoli ścisłości to kolejny mecz po 0-9 Southampton grał z City, przegrał 3-1 i bramkę strzelił w końcówce jak było już po herbacie.
|
Pisze o lidze nie o pucharze! Kolejny mecz w lidze...