|
Mar85
Generalnie cała koteria obrońców Stolarczyka potrafi głównie obrażać i nadymać się. I czy to będzie Gunner 1906 wolfy czy tas de fleia itd to siła ich argumentacji jest słaba. Prędzej czy później widząc swoją słabiznę w argumentacji puszczają im nerwy i zaczynają obrażać czy też robic podjazdy ad personam. Ot taki ich urok. Poza tym że przez nich na forum jest często gnuj a nie dyskusja. Podziwiam że ci sie jescze chce.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|