Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 27.12.2019, 14:23
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny łeb... Stolarczyk po 0:7 przegrał dwa mecze. Trener Southampton po 0:9 wyciągnął takie wnioski że przegrał kolejne 3 mecze. Ogólnie seria Southampton w tamtym okresie to 6 porażek 2 remisy, z tym że tam na brak kluczowych zawodników trener nie mógł narzekać. Przetrwał ten okres i znowu zaczął odnosić bardzo dobre wyniki. Dlaczego ten buc po 0:9 na własnym stadionie z Leicester (nie z City czy Liverpoolem) nie podał się do dymisji!!!!

Carillo wygrałBY mecz z Górnikiem byłby wychwalany pod niebiosa, GDYBY Stolarczyk wygrał z Legią a nie przegrał również by tak było

Urazy Kuby, Brożka, Bashy, Wasilewskiego, Burligi, Niepsuja z pewnością wynikały ze złego przygotowania fizycznego, bo Ci piłkarze w poprzednich latach zawsze uchodzili za okazy zdrowia i nigdy nie mieli żadnej kontuzji. Wręcz Kuba i Paweł przez 18 lat swojej kariery nigdy nie zawitali do gabinetu medycznego i zawsze grali w każdym klubie wszystko od deski do deski.

Klopp też w Dortmundzie musiał zawalić przygotowanie fizyczne bo jak inaczej wytłumaczyć kontuzję Kuby w tamtym okresie? Podobnie trener Wolfsburga....
Nie podał się bo zawodnicy mieli honor i oddali swoje pensje na cele charytatywne. A w następnym meczu w lidze grali jak równy z równy z Man City a nie jakiś Rakowem czy Arką! Grali z mistrzem Anglii i prowadzili do 70 minuty! Zresztą uważasz się tu za tak mądrego a nawet takiej drobnej różnicy nie zauważyłeś. Poza tym wcześniej nie dostawali i nie mieli serii porażek. I przegrali dwa a nie trzy mecze bo trzeci zremisowali z Arsenalem, a kolejny wygrali. I nie wiem gdzie Ty masz tam 6 porażek i 2 remisy ale dobra, pod swoją teorie da się dorobić. Wygrali też kilka meczy. Zresztą co ja z Tobą dyskutuje jak ty na trenera angielskiej drużyny piszesz obraźliwie. Jak nawet nie potrafisz pojąć że kontuzje są niejednokrotnie wynikiem przygotowania fizycznego. To że było ono fatalne pokazywały owe mecze a szczytem był ten w Zabrzu. I nie porównuj kontuzji Kuby z Dortmundu (zerwanie więzadła) do kontuzji mięśniowych bo jak widać pojęcia nie masz o tym.
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 27.12.2019 o godz. 17:57.