Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 27.12.2019, 13:48
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko dziwnym zbiegiem okoliczności zjazd się zaczął jak został sam bez Sobola. Może to przypadek, może nie. A co do porównań z ligą Angielską to sam wynik 7-0 może się przytrafić. Można przegrać. Tylko trzeba umieć z tego wnioski wyciągnąć. I o to tu chodzi. Southampton nie przegrał kolejnych 5, 6 czy 7 meczy. A nasz trener trzymał się kurczowo stanowiska nie mając żadnego pomysłu na poprawę. Tu chodzi o grę, cały czas było to samo. A Carillo był tu za krótko żeby go oceniać. Wygrał by z Górnikiem byłby wychwalany pod niebiosa.
A co do kontuzji i stawiania tezy że nie miał kim Stolar grać to należy się zastanowić skąd wynikały te urazy? Może ze złego przygotowania fizycznego? A no nie, miał po prostu pecha.
Kolejny łeb... Stolarczyk po 0:7 przegrał dwa mecze. Trener Southampton po 0:9 wyciągnął takie wnioski że przegrał kolejne 3 mecze. Ogólnie seria Southampton w tamtym okresie to 6 porażek 2 remisy, z tym że tam na brak kluczowych zawodników trener nie mógł narzekać. Przetrwał ten okres i znowu zaczął odnosić bardzo dobre wyniki. Dlaczego ten buc po 0:9 na własnym stadionie z Leicester (nie z City czy Liverpoolem) nie podał się do dymisji!!!!

Carillo wygrałBY mecz z Górnikiem byłby wychwalany pod niebiosa, GDYBY Stolarczyk wygrał z Legią a nie przegrał również by tak było

Urazy Kuby, Brożka, Bashy, Wasilewskiego, Burligi, Niepsuja z pewnością wynikały ze złego przygotowania fizycznego, bo Ci piłkarze w poprzednich latach zawsze uchodzili za okazy zdrowia i nigdy nie mieli żadnej kontuzji. Wręcz Kuba i Paweł przez 18 lat swojej kariery nigdy nie zawitali do gabinetu medycznego i zawsze grali w każdym klubie wszystko od deski do deski.

Klopp też w Dortmundzie musiał zawalić przygotowanie fizyczne bo jak inaczej wytłumaczyć kontuzję Kuby w tamtym okresie? Podobnie trener Wolfsburga....
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 27.12.2019 o godz. 14:02.