|
Carrillo przy normalnych układach to by zostal wypier... dyscyplinarnie za brak obecności na pożegnaniu dwóch legendarnych zawodników klubu. Ale co tu sie dziwić, skoro nawet dużej części użytkowników widać, że plucie w twarz i brak szacunku dla zasłużonych osób im nie przeszkadza. Liczy sie wynik z Legią.
Ostatnio edytowane przez tas de fleia : 27.12.2019 o godz. 13:33.
|