|
Tak tylko dziwnym zbiegiem okoliczności zjazd się zaczął jak został sam bez Sobola. Może to przypadek, może nie. A co do porównań z ligą Angielską to sam wynik 7-0 może się przytrafić. Można przegrać. Tylko trzeba umieć z tego wnioski wyciągnąć. I o to tu chodzi. Southampton nie przegrał kolejnych 5, 6 czy 7 meczy. A nasz trener trzymał się kurczowo stanowiska nie mając żadnego pomysłu na poprawę. Tu chodzi o grę, cały czas było to samo. A Carillo był tu za krótko żeby go oceniać. Wygrał by z Górnikiem byłby wychwalany pod niebiosa.
A co do kontuzji i stawiania tezy że nie miał kim Stolar grać to należy się zastanowić skąd wynikały te urazy? Może ze złego przygotowania fizycznego? A no nie, miał po prostu pecha.
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 27.12.2019 o godz. 13:23.
|