No fakt, Carillo to nieziemski wynik wykręcił, szóste miejsce ze składem z którego Stolar dostał (nomen omen) ogryzek bez najlepszych piłkarzy

Niektórzy powinni chyba sprawdzić czy im się gaz albo tlenek węgla w mieszkaniu nie ulatnia, ew. jeszcze ich po świętach trzyma
Chorzy ludzie tu piszą, bez umiaru i kontaktu z rzeczywistością.
Ech
