Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 27.12.2019, 12:57
No fakt, Carillo to nieziemski wynik wykręcił, szóste miejsce ze składem z którego Stolar dostał (nomen omen) ogryzek bez najlepszych piłkarzy Niektórzy powinni chyba sprawdzić czy im się gaz albo tlenek węgla w mieszkaniu nie ulatnia, ew. jeszcze ich po świętach trzyma

Chorzy ludzie tu piszą, bez umiaru i kontaktu z rzeczywistością.

Ech
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.12.2019 o godz. 13:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!