Temat
:
[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline
#
130
27.12.2019, 09:58
For_FuN_
napisał(a):
A co do szacunku... Maciej Stolarczyk miał szansę po meczu z Legią. Wychodzi na konferencję, przeprasza kibiców, mówi że pewien koncept się wyczerpał, a on rezygnuje. Każdy NORMALNY i PRZYZWOITY człowiek by się tak zachował. Była już seria wielu porażek, a dodatkowo ten wynik(0 : 7) będzie przypominany za 50 lat... To jest niewyobrażalne, jak ten mecz wyglądał. Pomijając już tą przyzwoitość to on musiał sobie zdawać sprawę z tego, że z jego pracy już nic nie wyniknie i to jego koniec, więc po co to ciągnąć? Piłkarze mu zgotowali pogrzeb.
Dokładnie.
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
TSWojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWojtas
Znajdź inne posty napisane przez TSWojtas