guardian_angel napisał(a):

Nieważne w jakiej lidze, różnica między nimi a Leicester jest nieporównywalnie mniejsza niż między Wisłą a Legią, a i tak wynik się przytrafił.
A co do serii to koledzy wyżej tłumaczyli, czemu taka się przytrafiła i dlaczego na razie nie ma sensu stwierdzać, że Skowronek jest już lepszy niż Stolarczyk - niestety niektórym po świętach cholesterol już zatyka tętnice mózgowe i mają problem ze skojarzeniem podstawowych faktów.
|
Myślę że sam tez powinieneś sprawdzic swój poziom holesterolu. Może wtedy bys sie mniej napinał.
btw
Co z tymi seriami porażek w naszej lidze w ostatnich 10 latach, skoro to takie nic i czesto sie zdarza?