|
Nieważne w jakiej lidze, różnica między nimi a Leicester jest nieporównywalnie mniejsza niż między Wisłą a Legią, a i tak wynik się przytrafił.
A co do serii to koledzy wyżej tłumaczyli, czemu taka się przytrafiła i dlaczego na razie nie ma sensu stwierdzać, że Skowronek jest już lepszy niż Stolarczyk - niestety niektórym po świętach cholesterol już zatyka tętnice mózgowe i mają problem ze skojarzeniem podstawowych faktów.
|