guardian_angel napisał(a):

|
Nie, w ogóle, 9:0 Soto, które by tą śmieszną ekstrklasę rozniosło w pył to tylko legenda.
|
Soto gra w naszej lidze? Z jakiego miasta są?
Rozumiem że wyniki 7-0 to wg ciebie standart w naszej lidze. Serie 8 i więcej porażek to też standart. To jakie kluby notowały ostatnio (10 lat) takie serie?