Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.12.2019, 16:46
Nie, nie zdarzają się takie mecze...

Cytat:
Piłkarze "Białej Gwiazdy" zanotowali drugą najwyższą porażkę w historii. Ostatnio takie upokorzenie na klub spadło w 1956 roku, gdy Legia wbiła mu 12 bramek. Ostatni raz wynik 7:0 w polskiej ekstraklasie odnotowano jesienią 2004 roku, gdy Zagłębie Lubin zdemolowało GKS Katowice. I jeszcze jedna ciekawostka: dla Legii był to drugi mecz w XXI wieku, w którym udało się strzelić rywalowi siedem bramek. Przed Wisłą Kraków podobny los podzieliła Polonia Warszawa - przegrała 7:2 z Legią w derbach stolicy w marcu 2004 roku.

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Argument tak głupi, że aż szkoda go komentować. Każdy trener kiedyś był w sytuacji że "nigdzie nie pracował". Skowronkowi też szybko podziękowali w Pogoni jak już mamy być tacy skrupulatni.

Mogę iść w zakład, że w 2020 roku Stolarczyk dostanie pracę, najniżej w 1 lidze.

Nie przypadkiem był rozważany jako trener Zagłębia i Lecha. Ale wiadomo, nikt tak nie oceni jak forumowicz TWSD.
I próbujesz to nieudolnie komentować . Żelazna logika. Lubię zawsze rozmawiać opierając się na faktach, Ty preferujesz bajkopisarstwo. Stolarczyk został szybko zweryfikowany w Pogoni, a potem przez całą ligę(przez wiele lat) nie był rozpatrywany jako trener. Skowronek(co to za idiotyczne zestawienie?) od zawsze był i pracował w zawodzie trenera(w kilku miejscach został zweryfikowany i się sprawdził). Na dzisiaj Pan Maciej ma blisko 50 lat i praktycznie zerowe doświadczenie w trenerce. Rozumiem, że zaraz zacznie się dyskusja(przecząca faktom), że tak nie jest... trudno się na tym poziomie rozmawia, bo to tak jak komentować "wydarzenia" w tv publicznej .

Dlaczego Isza liga? Co się stało? Nagle ten dobry trener ma schodzić poziom niżej? Coś w niego niezbyt silnie wierzysz . Kurde, tutaj zachwalanie, tu Lech, Zagłębie, a nagle Isza liga . Trzeba było pisać petycję w obronie trenera Stolarczyka. Ciemny lud niestety chciał zwolnienia. Trudno zrozumieć dlaczego. Porażek w tym roku było zaledwie 20? To przecież klub na poziomie Zagłębia Sosnowiec, więc czemu my się dziwimy(nawet jak nikt takich rezultatów od lat w tej lidze nie notował).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 26.12.2019 o godz. 17:07.