Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 26.12.2019, 16:08
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kontuzjowani w meczu Legia-Wisła 7:0
Bartosz
Buksa
Basha
Błaszczykowski
Niepsuj

Kontuzjowani w meczu ŁKS - Wisła 2:4
Savicevic
Wojtkowski
Drzazga

Generalnie cały sezon gramy powalonym składem i czesto brakuje kogoś waznego. Kadre mamy waską więc każda strata boli podwójnie. Nie mowię, że Stolarczyk miał ekstra warunki i non stop pełnym skład do gry.
Na pewno jest jedna prawidłowość i logiczna sprawa... bez Kuby ta drużyna traci połowe siły. Bo to dobry piłkarz ale i kapitan, mentor, legenda. Można powiedzieć, że jak on nie gra to będzie porażka.
Ja nie mowię, że mieliśmy wszystko wygrywać w tych 10 porazkach ale styl gry, ilośc bledów, brak pomysłu na akcję nawet - już nie mówię o pomysle na 90 minut gry, to powalało.
I już na serio nie mówmy, że brak Kuby i Bashy usprawiedliwia 7:0 z Legią i styl w jakim grali oraz te 9 spotkań, które były drogą przez mękę
Dodajmy, że Brożek z Legią (jak przez reszte sezonu) grał na blokadach. W sumie przy normalnej kadrze nie powinien w ogóle grać, maks wejść na 15 minut.

Z ŁKS-em brakowało nam zaś zawodników którzy, szczerze mówiąc, w prezentowanej w tym sezonie formie są nam zbędni, albo wręcz (Savicević) są wartością ujemną dla zespołu.

Te 10 meczy pokazało nam jaką mamy kadrę i kto tak naprawdę ciągnie ten klub za uszy.

Ja nie liczę że sprowadzimy kogoś o umiejętnościach Kuby czy Brożka bo to przy naszych problemach finansowych abstrakcja, ale potrzebujemy piłkarzy którzy będą coś wnosić do gry, a nie ją sabotować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.12.2019 o godz. 16:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!