Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.12.2019, 14:38
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Czemu skrajne nadużycie? Raków 11 miejsce, Górnik 12(czyli bez szału), a nie przypominam sobie jakieś plagi kontuzji w tych zespołach tak jak u nas.
Piszę o czymś innym. Popatrz jak słabe jakościowo są te zespoły... Zwłaszcza Raków... Nie przypominam sobie żeby przed sezonem eksperci piłkarscy z tego forum marzyli o piłkarzach z Częstochowy . W dodatku grają za drobne, a budżet klubu to jakieś 12-13 mln zł(pewnie z 10 mniej od nas). Ale mają trenera. Przygotował te ogórki fizycznie i taktycznie, zbudował ten zespół i mają konkretny wynik. Obraziłbym jednak Papszuna gdybym go postawił przy Stolarczyku, bo ten pierwszy coś jednak w tej piłce osiągnął(wprowadził ekipę do Ekstraklapy).

A co do szacunku... Maciej Stolarczyk miał szansę po meczu z Legią. Wychodzi na konferencję, przeprasza kibiców, mówi że pewien koncept się wyczerpał, a on rezygnuje. Każdy NORMALNY i PRZYZWOITY człowiek by się tak zachował. Była już seria wielu porażek, a dodatkowo ten wynik(0 : 7) będzie przypominany za 50 lat... To jest niewyobrażalne, jak ten mecz wyglądał. Pomijając już tą przyzwoitość to on musiał sobie zdawać sprawę z tego, że z jego pracy już nic nie wyniknie i to jego koniec, więc po co to ciągnąć? Piłkarze mu zgotowali pogrzeb.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 26.12.2019 o godz. 14:49.