Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 26.12.2019, 10:34
Proponuję niemtórym sprawdzić ile meczy przed przyjściem do Wisły z powodu kontuzjinopuścili Mak, Błaszczykowski czy Burliga. W ogóle dla Maka to ta runda jest bardzo udana nie tylko pod względem sportowym, ale też zdrowotnym.

Nie wiem, czy tylko ja sięgam pamięcią dalej niż pół roku wstecz, ale kontuzje Bashy i odnawiające się problemy z łydką Pawła to nic nowego. Zresztą, Brożek dawno nie wyglądał tak dobrze pod względem formy i zdrowotnym, Stolarczyk był chwalony że tak świetnie go odbudował na początku sezonu.

Winy sztabu w kwesti tych piłkarzy nie ma raczej żadnej - każdy z nich ma bogatą historię powracających kontuzji, w niektórych przypadkach tych samych. Do tego Burliga wypadł z powodu choroby a Bartosz (o ile pamiętam) problemów z kręgosłupem.

O ile zgodzę się z kolegą wyżej że potrzebujemy kilku solidnych ligowców (niekoniecznie z ekstraklasy), to powinni oni mieć końskie zdrowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!