Pisanie o składzie, kiedy taki Raków i Górnik to mają może 1-2 sensownych piłkarzy na całą kadrę to lekkie nadużycie

. Poza tym wiosną byliśmy trochę mocniejsi i zdobyliśmy całe 3 pkt więcej od spadającego z hukiem Zagłębia Sosnowiec(skład g*wna), notując przy okazji 9 porażek w 17 spotkaniach(w całym 2019 roku nie będę już liczył Stolarowi...). Liga go zweryfikuje i wtedy ktoś mam nadzieję przyzna się do błędu(to słaby lub to dobry trener).