|
Zaczynam przygodę z FM 20 doradzcie jak to ogarnąć bo wybrałem Wisłę i nie jest ciekawie. Budżet transferowy 0 na kontrakty jakieś śmieszne sumy,polowa składu z rocznym kontraktem..
Jak to ugryźć? Gdzie kasy szukać? Podkreślam że dla mnie to dopiero początek w tej grze.
|