Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 25.12.2019, 22:28
Dla mnie user Paweł i jemu podobni to nie są kibice Wisły. Olejcie ich wypociny, bo garbaty Kraków tylko ma paliwo dla siebie.
Nigdy nie uwierzę, że kibic Wisły może tak pisać. Chyba że ma jakieś problemy psychiczne.
Gdzie są eksperci którzy twierdzili, że ojcem sukcesu był Sobol? Przyznają się czy odszukać i przypomnieć ich posty?
Jeśli /odpukać! / nasze trio powie, że jednak nie dźwignie Wisły, to znów pojawia się eksperci którzy zmieszają ich z błotem?!
A i pytanie retoryczne dla "kibiców" Wisły. Czy gdyby na koniec sezonu Stolarczyk zakończył pracę w Wiśle w glorii i chwale zamiast przedłużać kontrakt w tym jakże stabilnym klubie to byście go wychwalali pod niebiosa?
Ostatnio edytowane przez lucker : 25.12.2019 o godz. 22:33.