07 z ległą to była kwintesencja warsztatu tego trenera. Porażki zawsze się zdążają i będą się zdazać wszystko zależy w jakim stylu a styl drużyny 07 to był styl chłopaków z orlika który pierwszy raz się spotkali i postanowili pokopać w piłkę. Trzeba mieć jaja a nie cipe aby podać się do dymisji.
@tas de fleia -może przypomnisz ile drużyna przez te 10 ostatnich kolejek pod wodza 07 oddała strzałów na bramkę( wszystkich)? W sumie to nawet nie zdawałem sobie sprawy że 3 zawodników to niemal cały skład. No popatrzcie człowiek cały czas się uczy.
A teraz zrób to co mi proponujesz. Idź się rozpędź i przy....... w ścianę

może coś Ci to pomoże i przestaniesz obrażać innych userow.