Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 24.12.2019, 15:10
Każdy używający tego j... określenia 07 to powinien się mocno rozpędzić i dobrze pier... w ścianę. Piszecie o facecie, który przez 1,5 roku trzymał w ryzach klub, który w zasadzie nie istniał. Zapewnił nam wiele emocji, świetnych meczów i chwil, ale dla takiego stada grunt to nie dać się naszemu największemu rywalowi - Legii. O tak, porażka z Legią przekreśla zasługi i całokształt Macieja Stolarczyka. Weźcie się zastanówcie nad sobą, bo się tych farmazonów nie da czytać.
I abstrahuje od tego czy Stolar jest dobrym czy przeciętnym trenerem. To pokaże czas, kiedy będzie pracował w normalnym klubie a nie sytuacji gdzie co pół roku musisz wymienić niemal cały skład. Poza tym jestem zdania, że czas Stolarczyka w Wiśle po prostu dobiegł końca. Po jego pobycie w Wiśle wiem natomiast że jest przyzwoitym człowiekiem, który szanuje swój były klub i choćby ze względu na to także Jemu także należy się szacunek. I za nim jeden z drugim znowu będziecie używać tej debilnej formułki 07 (haha, boki zrywać) to się mocno nad sobą zastanówcie, bo wychodzicie na infantylne dzieci sukcesów, które już dawno minęły i czas pogodzić się, że porażki z Legią i nie tylko w najbliższym czasie raczej będą standardem (obym się mylił). I na koniec - to nie Legia jest naszym największym rywalem śmieszki.