Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 24.12.2019, 08:52
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Jedyna poprawa to gra przy stałych fragmentach. Więcej nie zauważyłem. Straciliśmy 2 bramki z najsłabszą drużyną ligi grając w przewadze jednego zawodnika 80 minut a przy odrobinie pecha mogliśmy stracić nawet 3.
Z tym brakiem szacunku do Stolarczyka bym nie przesadzał, bo rok temu drużyna pod jego wodzą grała wyśmienicie w naprawdę trudnej sytuacji...
No ok, tylko przytoczenie samej statystyki bez kontekstu wprowadza w błąd - dwie bramki po karnych, z czego pierwsza z wydumanego. Przy drugiej, gdyby Wasyl schował ręce, to pewnie też bramki by nie było, ale na to trener raczej wiele poradzić nie mógł. Parę osób tu już wspominało, że ŁKS u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjeździe, a przypominam, że my też jechaliśmy do Łodzi bez wygranej na wyjeździe od chyba pół roku.

Zrobiliśmy naprawdę duży progres mentalny - już nie pękamy po stracie bramki. Zobaczymy, co b dzie na wiosnę.