Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 23.12.2019, 18:19
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak Skowronek jest super bo wygrał dwa mecze mając full kadrę do dyspozycji:

1. Z Pogonią która sabotowała grę w piłkę nożną, a mimo to i tak od 60 minuty nie schodziła z naszej połowy i pewnie gdyby chcieli zdobyć gola to by to zrobili
2. Z ŁKS którego obrońca w 10 minucie postanowił dostać czerwo. 80 minut graliśmy przewadze z najgorszą drużyną ligi, a i tak jakoś tej przewagi wydatnie nie było widać.

Stolarczyk jest be bo przegrywał mecze bez Bashy, Kuby, Brożka a więc praktycznie wszystkich jakościowych piłkarzy i należy go teraz obrażać mimo, że rok temu był z nami w najtrudniejszym momencie dla klubu i potrafił dać nam bardzo fajne chwile.

Skowronek jest super bo ma full skład i ogrywa drużyny które prezentują się jeszcze tragiczniej od nas.

Przypominam, że na forum panowała teoria że wszystko posypało się po odejściu Sobolewskiego i że to Sobol był takim geniuszem. Była to teoria kiedy Sobol zaliczył świetny start w Płocku. Nagle po 7 nie wygranych meczach (w tym 5 porażkach) ta teoria dziwnym trafem ucichła.

Sam gram w piłkę na poziomie okręgówki. Mamy w składzie dwóch zawodników którzy ciągną ten wózek. Wiem doskonale jak wygląda nasza gra, z tymi zawodnikami w składzie a jak wygląda nasza gra bez nich. I choćby do naszej drużynki przyszedł Guardiola to wiem, że bez tych dwóch grajków .... zrobimy na tym boisku, bo reszta tylko się kopie po czole.

Zachowując wszelkie proporcje podobnie jest w Wiśle. W Zabrzu doskonale widzieliśmy co się stało po zejściu kluczowych zawodników. W pół godziny straciliśmy 3 bramki! Stolarczyk natomiast musiał sobie bez nich radzić (i bez kilku innych) w kilku meczach po 90 minut.

Widniały tutaj posty pełne krytyki Stolarczyka że Sadlok wykonuje wszystkie wolne. Wręcz był za to tutaj linczowany. Dzisiaj Skowronek jest super trenerem bo wygrał mecz po bramce Sadloka z wolnego która ustawiła spotkanie. Nikomu nie przyszło do głowy że Stolarczyk raczej nie strzela sobie w kolano i do wolnego nie ustawia zawodnika który wykonuje najgorzej rzuty wolne a tego który na treningach pokazuje że potrafi.

Jesteście .......onymi mądralami a chuja się znacie. Nie wiecie co się dzieje na treningach, w szatni itp.
W ocenie trenera liczy się dla was tylko wynik nie patrząc na żadne inne składowe. Dla Was trener będzie super nawet jeśli drużyna nie stworzy żadnej składnej akcji przez cały mecz, ale wygra bo obrońca drużyny przeciwnej poda do bramkarza a ten przepuści sobie piłkę pod podeszwą pozwalając jej wturlać się do bramki...

Nie twierdzę że Stolarczyk jest super trenerem, ani Skowronek chujowym.
Natomiast nie widzę jakieś znaczącej poprawy w grze zawodników, zwłaszcza biorąc pod uwagę że wszyscy najważniejszych graczy Skowronek miał do dyspozycji i jakich rywali miał Stolarczyk a jakich Skowronek.
Wiele słusznych uwag, sporo z nich podzielam (widzę poprawę gry obronnej DRUŻYNY i SFG za Skowronka). Zwłaszcza przypomnienie zagubionych osób twierdzących że wszystko co dobre to zasługa Sobolewskiego (i w jednym zabawnym przypadku - Carillo) po czasie pokazuje jak bardzo ograniczeni są niektórzy ludzie, dla których musi być ten dobry i ten zły, jeden ma tylko zasługi a drugi - błędy. Prawda jest bardziej skomplikowana, ale wymaga zaakceptowania w jak wielkiej dupie znaleźliśmy się organizacyjnie, sportowo i finansowo. I osoby na których wyładowują negatywne emocje niektórzy frustraci (pole position to Królewski i Stolarczyk, czyli koleś który wyłożył kasę i poświęcił czas kiedy inni położyli na klubie lagę i trener który nie s.......ił, choć powinien) starają się to tylko ogarnąć. To smutne, więc lepiej tego nie widzieć.

Pamiętam kuriozalne oświadczenie UW po meczu z Błękitnymi że mają już dość bujania się w środku tabeli. Ciekawie czy autorzy przejrzeli na oczy? Coś zrozumieli?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.12.2019 o godz. 18:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!