FraMat napisał(a):

^
Trudno się w tym nie zgodzić.
Pominąłbym tylko fragment o Pogoni sabotującej grę i o tym, że nie było widać naszej przewagi w meczu z ŁKS. Dopóki trzeba było, przewagę było widać.
|
Trudno się z tym zgodzić. Zwłaszcze że trener Skowronek prowadził Wisłę raptem w 5 meczach, nie mając do tego żadnego okresu przygotowawczego. A że nie jest Skowronek cudotwórcą to co Gunner oczekiwał po 5 meczach? Podchodzi mi to pod mała manipulację.
Rzetelna ocena bedzie możliwa po sezonie. Wtedy będzie można dokladnie porównac pracę obu trenerów.