Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 23.12.2019, 16:22
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pytanie dlaczego podobno ten przyzwoity/dobry trener nigdzie nie pracował(wcześniej szybko mu podziękowano w Pogoni) . Zresztą zaraz będziemy mieli odpowiedź, bo moim zdaniem nie ma szans żeby znalazł pracę na poziomie ekstraklapy. Więc oceni(i "doceni") go środowisko, a nie forumowicze .
Ważniejsza jest odpowiedź, dlaczego ten trener, który nigdzie nie pracował, pojawił się u nas akurat w lecie 2018? Moim zdaniem, pojawił się w Krakowie ponieważ nikt inny nie miał ochoty wchodzić w syf, o którym wtedy zaczynało robić się coraz głośniej.

Wszyscy jadący tutaj po Stolarczyku zachowują się, jakby pisali o trenerze, który pracował w normalnie zarządzanym klubie, bez długów. Trenerze, który miał komfortową sytuację kadrową, który miał swobodę w transferach. No nie, Wisła takim klubem ostatnio nie była i wciąż nie jest.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....