Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.12.2019, 15:43
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pytanie dlaczego podobno ten przyzwoity/dobry trener nigdzie nie pracował(wcześniej szybko mu podziękowano w Pogoni) . Zresztą zaraz będziemy mieli odpowiedź, bo moim zdaniem nie ma szans żeby znalazł pracę na poziomie ekstraklapy. Więc oceni(i "doceni") go środowisko, a nie forumowicze .
Argument tak głupi, że aż szkoda go komentować. Każdy trener kiedyś był w sytuacji że "nigdzie nie pracował". Skowronkowi też szybko podziękowali w Pogoni jak już mamy być tacy skrupulatni.

Mogę iść w zakład, że w 2020 roku Stolarczyk dostanie pracę, najniżej w 1 lidze.

Nie przypadkiem był rozważany jako trener Zagłębia i Lecha. Ale wiadomo, nikt tak nie oceni jak forumowicz TWSD.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."