Pytanie dlaczego podobno ten przyzwoity/dobry trener nigdzie nie pracował(wcześniej szybko mu podziękowano w Pogoni)

. Zresztą zaraz będziemy mieli odpowiedź, bo moim zdaniem nie ma szans żeby znalazł pracę na poziomie ekstraklapy. Więc oceni(i "doceni") go środowisko, a nie forumowicze

.