Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 23.12.2019, 15:24
Pytanie dlaczego podobno ten przyzwoity/dobry trener nigdzie nie pracował(wcześniej szybko mu podziękowano w Pogoni) . Zresztą zaraz będziemy mieli odpowiedź, bo moim zdaniem nie ma szans żeby znalazł pracę na poziomie ekstraklapy. Więc oceni(i "doceni") go środowisko, a nie forumowicze .