mr_kwolf napisał(a):

Myślę, że mocno przesadzasz z tym że żadnego sezonu nie zagrał dobrze oraz tym, że wszędzie był pośmiewiskiem.
Chociażby w Zabrzu prezentował się dobrze. Nie przypadkiem poszedł do Polonii, gdy ta chciała walczyć o mistrzostwo. Na Cyprze też po jednym dobrym sezonie poszedł do lepszego klubu "w nagrodę".
Ponadto jakby faktycznie chciał iść do niższej ligi i się "budować" to by tam poszedł. Widocznie wolał być rezerwowym w poważnych ligach i daleki jestem od stwierdzeń, że ktoś zrobił mu krzywdę. Raczej powinien dziękować menadżerowi, że nie pracuje na jakiś magazynach od paru lat.
|
Dokładnie. Na tym etapie to chłopak raczej Bogu dziękuje że wycisnął z kariery 200%. Zresztą w wywiadzie wypowiada się w podobnym tonie.
Bądźmy fair - ilu podobnych i gorszych leszczy sprowadzanych jest na pozycje napastnika do ekstraklasy z zagranicznych lig? Różnica że paru z nich na farcie coś wturla, zawali dwadzieścia setek ale strzeli trzy. Sikorski nie miał w Wiśle takiego farta, ale czy jest naprawdę gorszy niż Drzazga? Że o wynalazkach z Korony nie wspomnę...
Poziom ligi poszedł tak bardzo w dół że nie zdziwiłbym się gdyby Sikorski teraz w ekstraklasie był średniakiem mającym na koncie 5-8 goli na sezon.