Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14342
Stary 22.12.2019, 13:18
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że mocno przesadzasz z tym że żadnego sezonu nie zagrał dobrze oraz tym, że wszędzie był pośmiewiskiem.

Chociażby w Zabrzu prezentował się dobrze. Nie przypadkiem poszedł do Polonii, gdy ta chciała walczyć o mistrzostwo. Na Cyprze też po jednym dobrym sezonie poszedł do lepszego klubu "w nagrodę".

Ponadto jakby faktycznie chciał iść do niższej ligi i się "budować" to by tam poszedł. Widocznie wolał być rezerwowym w poważnych ligach i daleki jestem od stwierdzeń, że ktoś zrobił mu krzywdę. Raczej powinien dziękować menadżerowi, że nie pracuje na jakiś magazynach od paru lat.
Dokładnie. Na tym etapie to chłopak raczej Bogu dziękuje że wycisnął z kariery 200%. Zresztą w wywiadzie wypowiada się w podobnym tonie.

Bądźmy fair - ilu podobnych i gorszych leszczy sprowadzanych jest na pozycje napastnika do ekstraklasy z zagranicznych lig? Różnica że paru z nich na farcie coś wturla, zawali dwadzieścia setek ale strzeli trzy. Sikorski nie miał w Wiśle takiego farta, ale czy jest naprawdę gorszy niż Drzazga? Że o wynalazkach z Korony nie wspomnę...

Poziom ligi poszedł tak bardzo w dół że nie zdziwiłbym się gdyby Sikorski teraz w ekstraklasie był średniakiem mającym na koncie 5-8 goli na sezon.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.12.2019 o godz. 13:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując