|
Do zdobycia w rundzie zasadniczej zostało 30 punktów. Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy tylko i wyłącznie dzięki sobie: piłkarzom, trenerom, kibicom, działaczom, dziennikarzom. Wszystkim! I albo wszyscy razem z tego 15 miejsca wyjdziemy albo wszyscy z hukiem spadniemy. Po 18 kolejce do 12 drużyny traciliśmy 9 punktów, teraz tracimy już tylko 6. Do bezpiecznego miejsca traciliśmy wtedy 6 punktów, teraz tracimy 4. Krok po kroczku. Jeszcze Wisła nie zginęła!
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|