Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.12.2019, 22:00
Mamy 4 punkty straty. Gdyby było 5 jak twierdzisz, to aby ich wyprzedzic musielibyśmy odrobić 6 punktów...

To, że przegraliśmy z nimi jeden mecz nie ma jeszcze znaczenia, bo przed nami rewanż i nie wiemy jak się wydarzy. Może być też taka sytuacja, że więcej niż dwie drużyny będę miały tyle samo punktów, a wtedy decyduje mała tabelka...
Ddf
Odpowiedz cytując