|
Nie ukrywam, że należałem do tych, którzy bronili Stolarczyka niemal do końca, ale teraz z perspektywy czasu wychodzą jego duże błędy. Nie trzeba być Bóg wie jakim trenerem, żeby wpaść na pomysł, że jak drużynie nie idzie, to trzeba murować i urywać punkciki, żeby poprawić morale,(co zrobił Skowronek, bo jest bardziej doświadczonym trenerem) a Stolarczyk chciał grać to samo bez względu na okoliczności i grubo się na tym przejechał. Doceniam wszystko co zrobił w poprzednim sezonie, że uratował ten klub przed upadkiem, ale jak przeczytałem ten niedawny wywiad z nim i pytanie o mecz z ległą, to załamałem ręce. Jeżeli dla niego ten mecz, to był z gatunku "takie mecze się zdarzają najlepszym" to naprawdę zaraz po jego zakończeniu powinien zostać zwolniony. Obecna sytuacja, to też w sporej części wina tego, że wszyscy na czele z zarządem tak bezgranicznie wierzyli w Stolarczyka, teraz trzeba ten bajzel sprzątnąć, ale jestem przekonany, że damy radę.
|