|
raindog - ostro przeginasz, a twoja wiara że wystarczy dobrze ułożyć czwartoligowe rezerwy żeby punktowały jest naiwna. Ale nie ma sensu ciągnąć tematu. Absolutnie nie przyjmujesz do wiadomości faktów.
O ile widzę że Skowronek jest lepszym trenerem, to w trakcie kryzysu też by dużo nie zdziałał. To nie był materiał ludzki na grę w ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.12.2019 o godz. 12:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|