Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 21.12.2019, 11:45
To nie jest temat o Stolarczyku , tak chciałbym obu frustratom przypomnieć.
Brak szacunku dla Stolarczyka mówi o was wszystko co trzeba wiedzieć, ale nie musicie się ze swoją głupotą obnosić w każdym temacie, bo zwyczajnie przynosicie wstyd reszcie kiniców Wisły gówniarskimi przydomkami typu "07".

Ty Ogryzek jesteś bardzo prostym człowiekiem, w negatywnym rozumieniu tego słowa, ale sytuacja w jakiej znalazł się Stolarczyk była złożona. Co się stało jak Skowronek zdjął w Zabrzu Maka, Brożka i Błaszczykowskiego wszyscy widzieli.

O ile uważam Skowronka za lepszego trenera, to olewanie problemów takich jak wąska kadra i plaga kontuzji przy ocenie Stolarczyka jest głupie.

Zresztą, nie sądzę żeby wiele osób interesowały wasze "przemyślenia" dlaczego obrażanie Stolarczyka jest OK.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.12.2019 o godz. 12:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!