Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.12.2019, 11:37
masada napisał(a):Wyświetl post
Pomiędzy kultem a chamską próbą poniżenia jest pełen wachlarz innych możliwości, no chyba, że się dysponuje tylko tym prostym rodzajem umysłu, do którego przemawia tylko czarne-białe

Można Stolarczyka wbrew faktom (bo prawie półtora roku w trudnych warunkach jednak tu przetrwał) uważać za beznadziejnego trenera, ale elementarny szacunek mu się należy i konieczność tłumaczenia tego na wiślackim forum jest naprawdę przygnębiająca.
Przykro mi, ale uważam (zgodnie z faktami) Stolarczyka za słabego trenera. 07 nie jest chamskie. Jest jego znakiem rozpoznawczym. Zapisał sie tym wynikiem w historii Wisły. Ostatni taki "wyczyn" był w latach 50-tych. I wielu go przez to zapamieta. (elementarną sympatie straciłem po tym jak kurczowo się trzymał stołka po wstydzie warszawskim).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...