|
Pomiędzy kultem a chamską próbą poniżenia jest pełen wachlarz innych możliwości, no chyba, że się dysponuje tylko tym prostym rodzajem umysłu, do którego przemawia tylko czarne-białe
Można Stolarczyka wbrew faktom (bo prawie półtora roku w trudnych warunkach jednak tu przetrwał) uważać za beznadziejnego trenera, ale elementarny szacunek mu się należy i konieczność tłumaczenia tego na wiślackim forum jest naprawdę przygnębiająca.
|