For_FuN_ napisał(a):

Rodzina? Jedna z największych kompromitacji w historii Wisły, a to ja zasługuje na plaskacza? Zespół nieprzygotowany fizycznie i taktycznie do sezonu, a do tego hańbiąca seria porażek(w polskiej ekstraklapie...). Ty jesteś kibicem Wisły czy Stolarczyka? Pytam poważnie, bo nie wiem gdzie Ty byłeś w całym roku kalendarzowym. Meczów raczej naszych nie oglądałeś. Zawsze lubię rozmawiać merytorycznie, więc przed dyskusją ze mną sprawdź czy przegrał 0-7 i ile porażek zanotował w całym 2019. Zapraszam na priv to ustalimy plaskacza realnego . Pomijam, że 07 to pseudonim, który jest pieszczotliwy wobec tego co było tutaj pisane o naszym byłym trenerze.
|
Nie walcz z kultem trenera 07. Niedługo się dowiemy że to najwybitniejszy trener w naszej historii. Ludzie mają krótką pamięć.