Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 20.12.2019, 20:41
masada napisał(a):Wyświetl post
Za ten przezabawny przydomek 07 używany w co drugim poście zasługujesz na internetowego plaskacza.
Rodzina? Jedna z największych kompromitacji w historii Wisły, a to ja zasługuje na plaskacza? Zespół nieprzygotowany fizycznie i taktycznie do sezonu, a do tego hańbiąca seria porażek(w polskiej ekstraklapie...). Ty jesteś kibicem Wisły czy Stolarczyka? Pytam poważnie, bo nie wiem gdzie Ty byłeś w całym roku kalendarzowym. Meczów raczej naszych nie oglądałeś. Zawsze lubię rozmawiać merytorycznie, więc przed dyskusją ze mną sprawdź czy przegrał 0-7 i ile porażek zanotował w całym 2019. Zapraszam na priv to ustalimy plaskacza realnego . Pomijam, że 07 to pseudonim, który jest pieszczotliwy wobec tego co było tutaj pisane o naszym byłym trenerze.