Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 20.12.2019, 19:57
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Można żałować, że tyle czasu trzymano 07... Poprawa została udokumentowana, więc nie ma o czym gadać. Teraz transfery i wiosną kolejne zwycięstwa .
Czy na tym forum jest jakis moderator? Kolega nie zauważył, że zalogował się na forum Wisły, a nie Cracovii...