For_FuN_ napisał(a):

Można żałować, że tyle czasu trzymano 07... Poprawa została udokumentowana, więc nie ma o czym gadać. Teraz transfery i wiosną kolejne zwycięstwa .
|
Czy na tym forum jest jakis moderator? Kolega nie zauważył, że zalogował się na forum Wisły, a nie Cracovii...