|
Bo Maczek tak grał, gra i będzie grał. Messim nie jest, bardziej Sławkiem v 2, ale co mecz parę groźnych fauli zrobi, pomiesza, nie jest źle. Cieszmy się, że mamy teraz tą przerwę, bo jeśli Klemenz faktycznie dłuższa pauza, to gra parą Janicki - Wasyl to byłaby katastrofa.
|