Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 20.12.2019, 18:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Można żałować, że tyle czasu trzymano 07... Poprawa została udokumentowana, więc nie ma o czym gadać. Teraz transfery i wiosną kolejne zwycięstwa .
Za ten przezabawny przydomek 07 używany w co drugim poście zasługujesz na internetowego plaskacza.