For_FuN_ napisał(a):

Można żałować, że tyle czasu trzymano 07... Poprawa została udokumentowana, więc nie ma o czym gadać. Teraz transfery i wiosną kolejne zwycięstwa .
|
Za ten przezabawny przydomek 07 używany w co drugim poście zasługujesz na internetowego plaskacza.