Szneka napisał(a):

|
Mak w przeglądzie sportowym oceniony na 5 . Tak samo jak Chuca i Klemenz .Według mnie Mak wczoraj był motorem napędowym naszych akcji i na pewno obok Sadloka numer 1 w meczu
|
Mak miał swoje momenty ale kilka prostych piłek w aut, do przeciwnika... Miał jedno fajne zgranie do Kuby w 1 połowie po różnym i na nim był karny. Reszta jego gry to taki trochę jeździec bez głowy, dużo przy piłce ale mało efektów, możliwości zagrania wcześniej do dobrze ustawionego kolegi, ale głowa souszczona i w efekcie zahamowanie akcji.
Dla mnie przeciętny mecz.