Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 20.12.2019, 16:45
AS82 napisał(a):Wyświetl post
ad.1 Ja byłbym za tym ,żeby te 4 mecze wygrać ew. 10 punktów, to mogą być najważniejsze mecze - 3 gramy u siebie.
ad.2 Derby - każdy wynik możliwy, Lech jeśli nie poprawi formy jest do ogrania, z Piastem i Legią raczej będą wtopy.
ad.3 Tak jak piszesz ogranie Rakowa i chociaż remis z Arką to mus.
Ja również byłbym za tym żeby wygrali te pierwsze 4 mecze (BA! nawet niech wygrają wszystko do końca, a co tam!), ale bądźmy realistami. Jesteśmy jedną z najgorszych drużyn w lidze, która bije się przed spadkiem (drużyny które biją się przed spadkiem raczej nie robią serii 6 zwycięstw) do tego na skraju bankructwa więc tak patrząc obiektywnie szansa na 10-12 punktów w tych meczach jest raczej nikła .

Biorąc pod uwagę terminarz i trzeźwo patrząc na naszą sytuację to pierwsze 4 mecze 6-7 punktów jest obowiązkiem, 8-9 bardzo dobrze. Jeśli by się przytrafiło 10 lub 12 punktów na starcie to utrzymanie będzie na wyciągnięcie ręki.

Oczywiście teraz to sobie gdybamy. 2 miesiące przerwy to kupa czasu i zobaczymy jak to będzie w lutym się klarować.
Odpowiedz cytując